Правила прийому до закладу освіти

І. Зарахування здобувачів освіти до початкової школи

1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня. До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089.

Оригінали документів та медичної довідки подаються до закладу не пізніше 25 серпня 2023 року.

При поданні заяви про зарахування мають бути пред’явлені документи, які підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків або законних представників має вищезазначену довідку), та які не мають свідоцтва про народження, можуть зараховуватися без подання цього документу.

Впродовж 01 – 15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється на сайті закладу.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:

1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі, чи дітьми працівників закладу;

2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу, за результатами жеребкування;

3) до 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти та затверджена Державною службою якості освіти України. У разі якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у такому класі(класах), зарахування дітей відбувається за результатами жеребкування.

Діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 15 червня необхідних документів. Якщо заклад освіти, до якого дитина може бути зарахована на вільне місце, і заклад освіти, на території обслуговування якого проживає ця дитина, розташовані в межах одного населеного пункту, до необхідних документів додається також довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи незарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає ця дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.

4. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей освіти оприлюднює з дотриманням Закону України “Про захист персональних даних” на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти:

– список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;

– оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;

– інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;

– наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.

5. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

– до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування; впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.

6. Зарахування дітей до 2 – 4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

 

ІІ. Зарахування здобувачів освіти до 5-11-х класів закладу

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого.

Підставою для зарахування дитини є:
– заява одного з батьків або особи, які їх замінюють,
– копія свідоцтва про народження дитини,
– медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
– особова справа дитини.
ІІІ. Зарахування здобувачів освіти до 10-11-х класів закладу

Підставою для зарахування дитини є:

– заява одного з батьків або особи, які їх замінюють,
– копія свідоцтва про народження дитини,
– медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
– особова справа дитини,
– свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

Блог

Правила прийому до закладу освіти

І. Зарахування здобувачів освіти до початкової школи 1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня. До заяви додаються: 1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа); 2) оригінал або...
Методичний тиждень математики, фізики, інформатики

Методичний тиждень математики, фізики, інформатики

 
Відкриття інклюзивного майданчика на території Вінницького ліцею 4 

Відкриття інклюзивного майданчика на території Вінницького ліцею 4 

Наш ліцей зробив ще один важливий крок до створення доступного та комфортного освітнього простору для всіх дітей! Сьогодні, 29 січня, відбулося офіційне відкриття інклюзивного майданчика для ВТГ – унікального простору, що стане місцем для ігор, розвитку та спілкування дітей з особливими освітніми потребами. Проєкт реалізовано в межах міського конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” та за підтримки...
25 РОКІВ ТРАДИЦІЙНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВЕЧОРНИЦЯМ У ЛІЦЕЇ

25 РОКІВ ТРАДИЦІЙНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВЕЧОРНИЦЯМ У ЛІЦЕЇ

Цьогоріч наш ліцей відзначив 25-річчя проведення традиційних українських вечорниць! Уже чверть століття учні 10-11 класів беруть активну участь у цьому заході. Щороку вечорниці вражають яскравою акторською грою, запальними танцями та неперевершеною енергетикою учасників. Усі постановки ретельно підготовлені вмілими хореографами, а театралізовані дійства стають справжнім святом для глядачів. Величезний внесок у створенні неймовірного видовища цьогоріч вклали...
Профорієнтаційний захід у співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ

Профорієнтаційний захід у співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ

27 січня у ліцеї відбувся профорієнтаційний захід у співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Під час зустрічі учні дізналися про особливості навчання у провідному закладі вищої освіти, який готує фахівців для правоохоронної системи України. Представники університету провели змістовну презентацію, розповіли про умови вступу, перспективи професійного розвитку та можливості, які відкриваються перед випускниками. Ліцеїсти мали...
Гендерна рівність — ключ до гармонійного суспільства!

Гендерна рівність — ключ до гармонійного суспільства!

Реалізуючи програму проєкту #Рівні_можливості_для_всіх #мріємотадіємо з учнями та ученицями 6-х класів було проведено просвітницькі заходи в рамках години психолога на тему “Гендерні стереотипи”. Під час заходів ліцеїсти дослідили: - Що таке гендерні стереотипи та як вони виникають; - Як стереотипи впливають на сімейно-побутові та професійні ролі жінок і чоловіків; - Уривок з інтерв’ю Оксани “Ксени”...
Проведено вебінар від Хабу Доброчесності КЗ "Вінницький ліцей №4" для дружніх шкіл!

Проведено вебінар від Хабу Доброчесності КЗ "Вінницький ліцей №4" для дружніх шкіл!

 Тема: «Уроки доброчесності для 3-4 класів: путівник для вчителя та учня. Методичні інструменти та відпрацювання навичок їх викладання». Зустріч відкрила Мар'я Довошея, заступниця директора та кураторка проєкту "Прозора школа" в нашому ліцеї. Вона звернула увагу на актуальність теми доброчесності в освіті та спільно з учасниками розібрала типові ситуації та види порушень академічної доброчесності, що можуть...
Знайомство із сучасним технологіями

Знайомство із сучасним технологіями

До нашого ліцею завітали гості з Комп’ютерної Академії ITSTEP  та підготували для учнів цікаву та пізнавальну презентацію. Діти ознайомились з різноманітними сучасними роботами, серед яких: ·  LEGO-роботи, створені для навчання програмуванню та робототехніці; ·  CiberDog, який демонструє можливості роботизованої техніки для виконання складних завдань; ·  Інтелектуальний Alfa Robot, що захоплює своїм виглядом і функціональністю. Такі...
ДИВИТИСЯ НОВИНИ